Kontaktpersoner

Navn Funksjon E-post Tlf
Trine Langvik Stang Kioskansvarlig trine.stang@hotmail.com 971 58 410
Kjell Kenneth Pettersen Webmaster kkp@axia.no 918 34 163
Michael Thomsen Leder thommer77@hotmail.com 952 43 888
Kent Rune Bang Dommerkontakt krbang@gmail.com 950 60 750
Kjersti Iversen Markedsansvarlig kjersti@silhandball.no 993 31 595
Wivian Kollvangsnes Daglig leder wivianko@online.no 977 73 152
Trine Langvik Stang Økonomiansvarlig trine.stang@hotmail.com 971 58 410
Våre lag
Damer 2. divisjon
Navn Funksjon E-post Tlf
Nina Staal Trener nina.staal@hotmail.com 932 10 227
Helen Wernersen Trener helwer@ostfoldfk.no 996 22 289
Wivian Kollvangsnes Lagleder wivianko@online.no 977 73 152
Damer 5. div
Navn Funksjon E-post Tlf
Kristian Harstad Trener kristian@lyneiendomsservice.no 905 10 900
Lerøy j 18 år
Navn Funksjon E-post Tlf
Nina Staal Trener nina.staal@hotmail.com 932 10 227
Helen Wernersen Trener helwer@ostfoldfk.no 996 22 289
Wivian Kollvangsnes Lagleder wivianko@online.no 977 73 152
Herrer 2. divisjon
Navn Funksjon E-post Tlf
Tihomir Jantetovic Trener tihomir.jantetovic@gmail.com
Lene Gjessing Lagleder lene69gjessing@gmail.com
Kristin Karlsen Lagleder mkarlsen74@gmail.com
Herrer 18 år
Navn Funksjon E-post Tlf
Tihomir Jantetovic Trener tihomir.jantetovic@gmail.com
Lene Gjessing Lagleder lene69gjessing@gmail.com
Kristin Karlsen Lagleder mkarlsen74@gmail.com
Jenter 2001
Navn Funksjon E-post Tlf
Tor Ivar Berg Trener torivarberg@yahoo.no 948 08 064
Atle Stubberud Trener atle_stubberud@hotmail.com 990 08 284
Jan Tore Lunde Lagleder jan.tore@pas-as.no 954 72 101
Håndballskole J/G 5-6 år
Navn Funksjon E-post Tlf
Michael Thomsen Trener thommer77@hotmail.com 952 43 888
Hermine Motzfeldt Auberg Trener
Heidi Motzfeldt Trener heidi.motzfeld@getmail.no 936 29 932
Jenter 2009/10
Navn Funksjon E-post Tlf
Ole Martin Hanstad Trener omha@sarpsborg.com 952 50 556
Jenter 2008
Navn Funksjon E-post Tlf
Tony Strand Trener tonystr@online.no 918 76 065
Christine Ringsrød Trener christine@ostfoldbetongsaging.no
Siri Gjellebæk Nilsen Administrativ oppmann sirnil@ostfoldfk.no 950 68 711
Camilla Wang Lagleder camillakwang@gmail.com 480 32 742
Glenn-Gøran Karlsen Webansvarlig glenn.karlsen@borgsvakstrom.no 915 16 153
Jenter 2007
Navn Funksjon E-post Tlf
Leif Richard Nilsen Trener richard.nilsen@europris.no 454 14 652
Karine Johansen Lagleder post@herskapelighest.no 902 72 566
Jenter 2006
Navn Funksjon E-post Tlf
Morten Østhus Trener mortenoesthus@yahoo.no 954 31 413
Line Tangen Trener linenasholm@hotmail.com 900 61 449
Lasse Tysild Lagleder latysild@online.no 913 50 108
Tommy Tufta Webansvarlig tommytufta@getmail.no 94799706/91306168
Jenter 2005
Navn Funksjon E-post Tlf
Tor Ivar Berg Trener torivarberg@yahoo.no 948 08 064
Cecilie Malmberg Lagleder ceciliemalm@hotmail.com 970 17 164
Hege Garder Lagleder hege.garder@infotjenester.no 951 26 467
Bjørn Petter Garder Webansvarlig bjorn.petter@infotjenester.no 913 37 937
Jenter 2004
Navn Funksjon E-post Tlf
Markus Nikolaisen Trener marknikko@icloud.com 915 47 019
Kjell Kenneth Pettersen Administrativ oppmann kkp@axia.no 918 34 163
Merete Brynildsen Lagleder merbryn@online.no 951 58 972
Marianne Kaugerud Lagleder mkaugerud@hotmail.com 918 34 164
Kjell Kenneth Pettersen Webansvarlig kkp@axia.no 918 34 163
Anders Lunde Dugnadsansvarlig anders.lunde@sarpsborgapotek.no 901 46 884
Jenter 2003
Navn Funksjon E-post Tlf
Line Tangen Trener linenasholm@hotmail.com 900 61 449
Marianne Nordtug Administrativ oppmann marianne.nordtug@orkla.no 918 41 514
Renate Kraft Johannessen Lagleder renatekraft@hotmail.com 957 76 918
Veronika Pejby Lagleder veberg@gmail.com 913 03 838
Line Tangen Lagleder linenasholm@hotmail.com 900 61 449
Marianne Nordtug Webansvarlig marianne.nordtug@orkla.no 918 41 514
Marita Koffeld Iversen Dugnadsansvarlig marit-i2@online.no 958 08 064
Elisabeth Skauen Sosialansvarlig eljo@sarpsborg.com 986 02 864
Jenter 2002
Navn Funksjon E-post Tlf
Daniel Dammyr Trener dandam@365.fredrikstad.no 995 17 738
Brita Vedahl Lagleder brita65@icloud.com 911 18 151
Siw Reiss Webansvarlig siw.reiss@gmail.com 414 20 878
Gutter 2007/08
Navn Funksjon E-post Tlf
Bjørn Engh Trener bkengh@gmail.com 907 74 816
Anne Birkeland Nygård Trener anne.maria.birkeland.nygård@so-hf.no 908 79 045
Ingebjørg Rangøy Sjåland Trener ingebjoergr@hotmail.com 986 46 377
Gutter 2004/05
Navn Funksjon E-post Tlf
Anja Ringstad Trener anjahandball@hotmail.com 959 42 182
Tormod Karlsen Lagleder tormod.karlsen@borgsvakstrom.no 478 91 991
Henning Buvig Larsen Lagleder larsen_henning@hotmail.com 996 16 642
Gutter 2002/03
Navn Funksjon E-post Tlf
Preben Indrebø Trener 907 22 932
Ann Hege Marken Lagleder annhege.marken@gmail.com 419 36 227

LERØYSERIEN:

1. runde :

10. november Munkvollhallen(Trondheim)

motstandere Larvik og Byåsen

kampene kan følges live i håndball appen

 

Platinapartner

Sølvpartner

Hovedsamarbeidspartner



Motta nyheter rett i eposten!
Din epost:
Aktivitetskalender
Velg lag/grupper:
Se hele kalenderen her
søndag 18.Nov
Jenter 2003
15-1: Stabæk - SIL1
Sted:Nadderud Arena 2
Tid: 11.00 - 12.05 [les mer]

søndag 18.Nov
Jenter 2003
15-2: SIL2 - Lisleby2
Sted:Sarpsborghallen B
Tid: 12.20 - 13.25 [les mer]

mandag 19.Nov
Jenter 2003
Håndballøkt
Sted:Sarpsborghallen C
Tid: 17.00 - 18.30

mandag 19.Nov
Jenter 2008
Trening
Sted:Sarpsborghallen Bane C
Tid: 18.00 - 19.30 [les mer]

tirsdag 20.Nov
Jenter 2003
Styrketrening
Sted:CrossFit Sarpsborg
Tid: 20.00 - 21.00 [les mer]

onsdag 21.Nov
Jenter 2003
Håndballøkt
Sted:Sarpsborghallen C
Tid: 17.00 - 18.30

torsdag 22.Nov
Jenter 2003
Løp + håndball økt
Sted:Sarpsborghallen A
Tid: 19.45 - 22.00 [les mer]

torsdag 22.Nov
Jenter 2008
Trening
Sted:Sarpsborghallen Bane C
Tid: 17.30 - 18.30


Daglig leder: Wivian Kollvangsnes
Styreleder: Michael Thomsen
Økonomi : Trine Langvik Stang 
Webansvarlig: Kjell Kenneth Pettersen  
Organisasjonsnummer: 996361764
Adresse: Stanggrenda 21, 1708 Sarpsborg
Kontonummer: 1020.30.62791