Kontaktpersoner

Navn Funksjon E-post Tlf
Michael Thomsen Leder thommer77@hotmail.com 952 43 888
Kjell Kenneth Pettersen Webmaster kkp@axia.no 918 34 163
Wivian Kollvangsnes Daglig leder wivianko@online.no 977 73 152
Kjersti Iversen Markedsansvarlig kjersti@silhandball.no 993 31 595
Kent Rune Bang Dommerkontakt krbang@gmail.com 950 60 750
Trine Langvik Stang Økonomiansvarlig trine.stang@hotmail.com 971 58 410
Våre lag
Damer 2. divisjon
Navn Funksjon E-post Tlf
Helen Wernersen Trener helwer@ostfoldfk.no 996 22 289
Nina Staal Trener nina.staal@hotmail.com 932 10 227
Wivian Kollvangsnes Lagleder wivianko@online.no 977 73 152
Damer 5. div
Navn Funksjon E-post Tlf
Atle Stubberud Trener atle_stubberud@hotmail.com 990 08 284
Lerøy j 18 år
Navn Funksjon E-post Tlf
Helen Wernersen Trener helwer@ostfoldfk.no 996 22 289
Nina Staal Trener nina.staal@hotmail.com 932 10 227
Wivian Kollvangsnes Lagleder wivianko@online.no 977 73 152
Herrer 2. divisjon
Navn Funksjon E-post Tlf
Tihomir Jantetovic Trener tihomir.jantetovic@gmail.com
Lene Gjessing Lagleder lene69gjessing@gmail.com
Kristin Karlsen Lagleder mkarlsen74@gmail.com
Herrer 18 år
Navn Funksjon E-post Tlf
Tihomir Jantetovic Trener tihomir.jantetovic@gmail.com
Lene Gjessing Lagleder lene69gjessing@gmail.com
Kristin Karlsen Lagleder mkarlsen74@gmail.com
Jenter 2001
Navn Funksjon E-post Tlf
Tor Ivar Berg Trener torivarberg@yahoo.no 948 08 064
Atle Stubberud Trener atle_stubberud@hotmail.com 990 08 284
Jan Tore Lunde Lagleder jan.tore@pas-as.no 954 72 101
Håndballskole J/G 5-6 år
Navn Funksjon E-post Tlf
Michael Thomsen Trener thommer77@hotmail.com 952 43 888
Heidi Motzfeldt Trener heidi.motzfeld@getmail.no 936 29 932
Jenter 2009/10
Navn Funksjon E-post Tlf
Ole Martin Hanstad Trener omha@sarpsborg.com 952 50 556
Jenter 2008
Navn Funksjon E-post Tlf
Christine Ringsrød Trener christine@ostfoldbetongsaging.no
Tony Strand Trener tonystr@online.no 918 76 065
Siri Gjellebæk Nilsen Administrativ oppmann sirnil@ostfoldfk.no 950 68 711
Camilla Wang Lagleder camillakwang@gmail.com 480 32 742
Glenn-Gøran Karlsen Webansvarlig glenn.karlsen@borgsvakstrom.no 915 16 153
Jenter 2007
Navn Funksjon E-post Tlf
Leif Richard Nilsen Trener richard.nilsen@europris.no 454 14 652
Karine Johansen Lagleder post@herskapelighest.no 902 72 566
Jenter 2006
Navn Funksjon E-post Tlf
Morten Østhus Trener mortenoesthus@yahoo.no 954 31 413
Line Tangen Trener linenasholm@hotmail.com 900 61 449
Lasse Tysild Lagleder latysild@online.no 913 50 108
Tommy Tufta Webansvarlig tommytufta@getmail.no 94799706/91306168
Jenter 2005
Navn Funksjon E-post Tlf
Tor Ivar Berg Trener torivarberg@yahoo.no 948 08 064
Cecilie Malmberg Lagleder ceciliemalm@hotmail.com 970 17 164
Hege Garder Lagleder hege.garder@infotjenester.no 951 26 467
Bjørn Petter Garder Webansvarlig bjorn.petter@infotjenester.no 913 37 937
Jenter 2004
Navn Funksjon E-post Tlf
Arnfinn Borger Hansen Trener arnfinn.borger.hansen@gmail.com 469 25 180
Kjell Kenneth Pettersen Administrativ oppmann kkp@axia.no 918 34 163
Marianne Kaugerud Lagleder mkaugerud@hotmail.com 918 34 164
Jon-Egil Johansen Lagleder 920 87 119
Kjell Kenneth Pettersen Webansvarlig kkp@axia.no 918 34 163
Anne Birkeland Nygård Dugnadsansvarlig anne.maria.birkeland.nygard@so-hf.no 908 79 045
Jenter 2003
Navn Funksjon E-post Tlf
Michael Thomsen Trener thommer77@hotmail.com 952 43 888
Marianne Nordtug Administrativ oppmann marianne.nordtug@orkla.no 918 41 514
Veronika Pejby Lagleder veberg@gmail.com 913 03 838
Marianne Nordtug Webansvarlig marianne.nordtug@orkla.no 918 41 514
Elisabeth Skauen Sosialansvarlig eljo@sarpsborg.com 986 02 864
Jenter 2002
Navn Funksjon E-post Tlf
Brita Vedahl Lagleder brita65@icloud.com 911 18 151
Siw Reiss Webansvarlig siw.reiss@gmail.com 414 20 878
Gutter 2007/08
Navn Funksjon E-post Tlf
Ingebjørg Rangøy Sjåland Trener ingebjoergr@hotmail.com 986 46 377
Anne Birkeland Nygård Trener anne.maria.birkeland.nygard@so-hf.no 908 79 045
Bjørn Engh Trener bkengh@gmail.com 907 74 816
Gutter 2004/05
Navn Funksjon E-post Tlf
Anja Ringstad Trener anjahandball@hotmail.com 959 42 182
Tormod Karlsen Lagleder tormod.karlsen@borgsvakstrom.no 478 91 991
Henning Buvig Larsen Lagleder larsen_henning@hotmail.com 996 16 642
Gutter 2002/03
Navn Funksjon E-post Tlf
Preben Indrebø Trener 907 22 932
Ann Hege Marken Lagleder annhege.marken@gmail.com 419 36 227

LERØYSERIEN:

 

 

 

Platinapartner

Sølvpartner

Hovedsamarbeidspartner



Motta nyheter rett i eposten!
Din epost:
Aktivitetskalender
Velg lag/grupper:
Se hele kalenderen her
mandag 23.Sep
Jenter 2003
Løp + Håndball (med J04)
Sted:Sarpsborghallen A
Tid: 16.45 - 19.00 [les mer]

torsdag 26.Sep
Jenter 2003
Sykkel og håndball (med J01-02)
Sted:Sarpsborghallen C
Tid: 18.15 - 20.30

mandag 30.Sep
Jenter 2003
Løp + Håndball (med J04)
Sted:Sarpsborghallen A
Tid: 16.45 - 19.00 [les mer]

onsdag 2.Okt
Jenter 2003
Håndball (med J01-02)
Sted:Sarpsborghallen C
Tid: 20.30 - 22.00

torsdag 3.Okt
Jenter 2003
Sykkel og håndball (med J01-02)
Sted:Sarpsborghallen C
Tid: 18.15 - 20.30

mandag 7.Okt
Jenter 2003
Løp + Håndball (med J04
Sted:Sarpsborghallen A
Tid: 16.45 - 19.00 [les mer]

onsdag 9.Okt
Jenter 2003
Håndball (med J01-02)
Sted:Sarpsborghallen C
Tid: 20.30 - 22.00

torsdag 10.Okt
Jenter 2003
Sykkel og håndball (med J01-02)
Sted:Sarpsborghallen C
Tid: 18.15 - 20.30


Daglig leder: Wivian Kollvangsnes
Styreleder: Michael Thomsen
Økonomi : Trine Langvik Stang 
Webansvarlig: Kjell Kenneth Pettersen  
Organisasjonsnummer: 996361764
Adresse: Stanggrenda 21, 1708 Sarpsborg
Kontonummer: 1020.30.62791